Polska, 2 złote, 1831

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:36:20
335853
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią bez pochwy na miecz
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 4, Plage 273 var., Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1337

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  940 zł
4)  920 zł
5)  880 zł
6)  820 zł
7)  800 zł
8)  800 zł
9)  600 zł
10)  410 zł
11)  370 zł
12)  350 zł
13)  330 zł
14)  310 zł