Włochy, 5 franchi, 1807

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Włochy, 5 franchi, 1807

Włochy, 5 franchi, 1807

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 22:16:20
336045
Opis: Włochy - Pryncypat Lukki i Piombino (1805–1815) - Feliks Baiocchi i Eliza Bonaparte (1805–1814), 5 franchi, 1807, Florencja
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 24.85 g, patyna, lekko przetarte, ale pięknie zachowana moneta
Literatura: Davenport 203, Pagani 253

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 760

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 600 zł
4)  1 150 zł
5)  1 000 zł
6)  430 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  300 zł