Wielka Brytania, floren, 1942

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Wielka Brytania, floren, 1942

Wielka Brytania, floren, 1942

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 22:15:20
335270
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), floren, 1942
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, miejscowa patyna, moneta przedziurawiona
Literatura: KM 855, Spink 4081

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 105

1)  16 zł
2)  16 zł