Węgry, talar, 1780 SK PD

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Węgry, talar, 1780 SK PD

Węgry, talar, 1780 SK PD

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 22:14:00
336047
Opis: Węgry - Maria Teresa (1740–1780), talar, 1780 SK PD, Kremnica, S.K.- P.D pod wizerunkiem Madonny z Dzieciątkiem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.93 g, patyna
Literatura: Davenport 1133, Huszár 1679, Herinek 606

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 251

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  450 zł
5)  400 zł
6)  370 zł
7)  350 zł
8)  350 zł
9)  330 zł
10)  330 zł
11)  310 zł
12)  290 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  250 zł
16)  240 zł