Rosja, 1 kopiejka, 1913 СПБ

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, 1 kopiejka, 1913 СПБ

Rosja, 1 kopiejka, 1913 СПБ

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 22:00:20
336211
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 1 kopiejka, 1913 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mikroryski na rewersie, miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Bitkin 260, Brekke 46, Kazakov 451

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 88

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  38 zł
7)  30 zł