Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:58:00
336221
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 122

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł
9)  60 zł