Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Rosja, 2 kopiejki, 1800 EM

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:57:20
336039
Opis: Rosja - Paweł I (1796–1801), 2 kopiejki, 1800 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 116, Brekke 79

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 90

1)  44 zł
2)  42 zł