Francuskie kolonie Afryki Zachodniej, 500 franków, 1972

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:37:40
336227
Opis: Francuskie kolonie Afryki Zachodniej, 500 franków, 1972, Paryż, 10-lecie unii monetarnej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 25.05 g, patyna
Literatura: KM 7

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 130

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  90 zł
6)  80 zł