Polska, 2 złote, 1998

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 2 złote, 1998

Polska, 2 złote, 1998

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:10:20
335890
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1998, Warszawa, 80. rocznica odzyskania niepodległości
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, minimalne uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Parchimowicz 765

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 74

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  16 zł
4)  12 zł