Polska, 1 grosz, 1928

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 1 grosz, 1928

Polska, 1 grosz, 1928

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:53:00
335873
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 grosz, 1928, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Parchimowicz 101d

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 134

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  55 zł
7)  48 zł