Polska, 10 złotych, 1933

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:39:20
334876
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rewers czyszczony, patyna
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 250

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  440 zł
4)  420 zł
5)  410 zł
6)  390 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  300 zł
11)  290 zł
12)  270 zł
13)  260 zł
14)  250 zł
15)  240 zł