Polska, 3 grosze, 1814 IB

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 3 grosze, 1814 IB

Polska, 3 grosze, 1814 IB

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:35:00
336054
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 3 grosze, 1814 IB, Warszawa, odmiana z otwartą cyfrą 4 w dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pęknięcie stempla
Literatura: Iger KW.14.1, Kahnt 1278, Kop. 3681, Plage 92

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 305

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  195 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  85 zł
10)  60 zł