Polska, talar, 1812 IB

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:34:00
336023
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), talar, 1812 IB, Warszawa, Aw: Głowa księcia w prawo, FRID AVG REX SAX DVX VARSOV; Rw: Ukoronowana dwupolowa tarcza z herbem Polski i Saksonii, z boków dwie skrzyżowane gałązki palmowe, u dołu inicjały I - B (Jakub Benicke)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Dav. 247, H-Cz. 3470, Kahnt 1267, Kop. 3701 (R2), Plage 115, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 515

1)  3 200 zł
2)  3 100 zł
3)  2 300 zł
4)  2 100 zł
5)  2 000 zł
6)  1 850 zł
7)  1 750 zł
8)  1 700 zł
9)  1 650 zł
10)  1 600 zł
11)  1 550 zł
12)  1 500 zł