Polska, ort, 1623
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1623
Cena wylicytowana: 140 zł
335944
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka legendy awersu PRV M |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Shatalin BD23-120 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 194
1) 140 zł
2) 140 zł
3) 120 zł
4) 90 zł
5) 85 zł
6) 80 zł
7) 75 zł
| min |