Polska, brakteat, II poł. XIII w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:14:20
335968
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.1 mm, 0.21 g
Literatura: BRP Kroczyce 6, BRP Lubomia 26, BRP Przyłęk 63, Fbg 660, Kop. 311t

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 116

1)  125 zł
2)  120 zł