Polska, brakteat, koniec XIII w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:13:00
335964
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat, koniec XIII w., czteropłatkowa rozeta z wgłębnym środkiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 0.24 g, drobne wykruszenie kołnierza
Literatura: BRP Lubomia 41, Fbg 989

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 201

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  55 zł
8)  38 zł
9)  36 zł