Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416–1460

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:11:40
335973
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1416–1460, Krzyż grecki o ramionach rozszerzanych i rozszczepionych na końcach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.31 g
Literatura: BRP Prusy T18.2, W. 219, Vossberg 58

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 271

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  75 zł
9)  65 zł
10)  60 zł
11)  48 zł
12)  46 zł
13)  44 zł
14)  42 zł