Czechy, grosz praski (obcięty), bez daty

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:09:20
335937
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski (1310–1346), grosz praski (obcięty), bez daty, Kutná Hora, Aw: Korona, + IOhANnES (dwa pierścienie) PRIMVS, + DEI : [GRATIA REX], Rw: Lew czeski, [GROSSI PRAGE] NSES
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta obcięta w epoce, srebro, 24.0 mm, 2.43 g, miejscowa, ciemna patyna
Literatura: Frynas B.27.2, Castelin 9

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 220

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  50 zł