Rosja, Order Lenina, ok. 1950–1972

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 6 800 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:05:00
336176
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Order Lenina, ok. 1950–1972, Wstęga z kłosów zboża, z lewej strony pięciopromienna gwiazda, u góry płachta proporca, na którym ЛЕНИН, na dole skrzyżowane sierp i młot, w medalionie popiersie Lenina w lewo, na stronie odwrotnej sygnatura МОНЕТНЫЙ ДВОР i numer 200573, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto, platyna, emalia, 39.0 x 44.1 mm, 45.97 g (ze wstążką), małe ryski na stronie odwrotnej
Literatura: Barac 965, Sańko s. 81

Cena końcowa: 6 800 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Ilość odsłon: 300

1)  6 800 zł
2)  6 600 zł
3)  6 200 zł
4)  6 000 zł
5)  4 900 zł