wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:01:20
335509
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1976
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 253 strony formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście, lekko przetarta okładka

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 132

1)  22 zł
2)  20 zł