Inflanty, półtorak, 1648

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Inflanty, półtorak, 1648

Inflanty, półtorak, 1648

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:13:40
332904
Opis: Inflanty - Liwonia - Krystyna (1632–1654), półtorak, 1648, Ryga
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko podgięty, patyna
Literatura: Górecki R.48.2.a (F2), SB 2a, Haljak 1417

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 171

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  40 zł