Zakończenie: 18-11-2021 20:00 ÷ 22:24
Wielka Brytania, medal z wizerunkiem Wiktorii na podobieństwo złotej 5 funtówki - wybite współcześnie
333910
Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON ... | I |
180 zł szac. 300 zł 153 wyświetleń |
1 | zakończona |