Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Śląsk, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:02:40
333708
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław (1579–1594–1617), trojak, 1597, Cieszyn, MA GLO... w legendzie awersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2987, Iger Ci.97.1.b (R3), Kop. 5622 (R2)

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 760

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  820 zł
4)  800 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  540 zł
9)  500 zł
10)  400 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł