Wielka Brytania, medal z wizerunkiem Wiktorii na podobieństwo złotej 5 funtówki - wybite współcześnie

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 18-11-2021 22:21:40
333910
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), medal z wizerunkiem Wiktorii na podobieństwo złotej 5 funtówki - wybite współcześnie, Aw: Głowa Wiktorii w lewo, na odcięciu sygnatura W. WYON R. A., VICTORIA D: G: BRITANNIARUM REGINA F: D:, Rw: Wiktoria i lew kroczący w lewo, DIRIGE DEUS - GRESSUS MEOS., w odcinku MDCCCXXXIX., niżej sygnatura W.WYON R.A.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony 86.8 mm, 293.31 g, bity stemplami lustrzanymi, drobne ryski w tle, efektowny medal w eleganckim pudełku

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 153

1)  180 zł