Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:18:40
331517
Opis: Polska - RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 40.4 x 41.9 mm, 19.69 g (z nakrętką)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 265

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  370 zł
6)  300 zł
7)  220 zł
8)  190 zł
9)  150 zł