Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:04:00
331941
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), rubel, 1850 СПБ ПА, Petersburg, św. Jerzy bez płaszcza
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: kilka drobnych uszkodzeń obrzeża, ale ładna moneta z subtelną patyną
Literatura: Adrianov 1850г, Bitkin 225

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 608

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  860 zł
4)  740 zł
5)  680 zł
6)  500 zł
7)  440 zł
8)  420 zł
9)  370 zł
10)  360 zł