Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 20:46:00
331932
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Witeliusz (69), denar, 69, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, A VITELLIVS GERM IMP AVG TR P; Rw: Concordia siedząca na tronie w lewo, trzymająca paterę i róg obfitości, CONCORDIA P R
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.92 g, ciemna patyna, rzadki denar jednego z najkrócej panujących cesarzy
Literatura: BMC 20, RIC 90

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 728

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 100 zł
4)  740 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  410 zł
8)  390 zł
9)  370 zł
10)  360 zł