Polska, Żołnierska odznaka pamiątkowa 30 Pułku Artylerii Polowej, 1931–1939

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:18:20
331516
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Żołnierska odznaka pamiątkowa 30 Pułku Artylerii Polowej, 1931–1939, Warszawa, Krzyż maltański, na ramionach 30 / 19 - 18 / PAP, na środku dwie skrzyżowane armaty, w medalionie romb, na którym zygmuntowski Orzeł z literą S, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI / GRAWER / WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 143
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 43.8 x 44.1 mm, 18.79 g (z nakrętką), uderzenie i podgięcie jednego z końców ramion krzyża
Literatura: Sawicki s. 69

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 456

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 000 zł
4)  800 zł
5)  780 zł
6)  760 zł
7)  760 zł
8)  720 zł
9)  620 zł
10)  600 zł
11)  580 zł
12)  580 zł
13)  500 zł
14)  460 zł
15)  450 zł