Wielka Brytania, Medal Obrony, od 1945

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:18:00
331520
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), Medal Obrony, od 1945, Głowa Jerzego VI w lewo, niżej sygnatura HP, GEORGIVS VI D: G: BR. OMN: REX F: D: IND: IMP., na stronie odwrotnej korona na pniu dębu, otoczona przez króla-lwa i królową-lwicę, 1939 - 1945, w odcinku THE DEFENCE / MEDAL, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, 36.2 mm, 33.12 g (ze wstążką), uszkodzenia obrzeża, medal przetarty
Literatura: Barac 180

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 148

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  40 zł
4)  32 zł
5)  26 zł