Wielka Brytania, Medal Specjalny za Długoletnią Służbę w Policji (Special Constabulary Long Service Medal)

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:17:40
331519
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI (1936–1952), Medal Specjalny za Długoletnią Służbę w Policji (Special Constabulary Long Service Medal), Głowa Jerzego VI w lewo, niżej sygnatura HP, GEORGIVS VI D : G : BR : OMN : REX : F : D : IND : IMP., na stronie odwrotnej wieniec, w którym FOR / FAITHFUL / SERVICE / IN THE / SPECIAL / CONSTABULARY, na obrzeżu nabite ROBERT T. DAVIES, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 36.3 mm, 31.28 g (ze wstążką)
Literatura: Barac 583

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  36 zł