Polska, medal - Święty Jerzy
Polska, medal - Święty Jerzy
Cena wylicytowana: 145 zł
330014
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Święty Jerzy, Częstochowa, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, na środku ŚWIĘTY Jerzy |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
na obrzeżu punca srebra, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie, srebro próby '925' 44.9 mm, 39.62 g |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 151
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 130 zł
4) 105 zł
5) 95 zł
6) 85 zł
7) 75 zł
min |