Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Polska, medal - Święty Jerzy

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:17:00
330014
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - Święty Jerzy, Częstochowa, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, na środku ŚWIĘTY Jerzy
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: na obrzeżu punca srebra, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie, srebro próby '925' 44.9 mm, 39.62 g

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 95

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  75 zł