Polska, odważnik lekarski, 1853

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:15:20
331116
Opis: Polska - Polska pod zaborami, odważnik lekarski, 1853, odważnik o wadze 2 funtów, sygnowany Krzeczkowski w Warszawie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 80.88 g

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 319

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  65 zł