Rosja, rubel, 1888 АГ

Rosja, rubel, 1888 АГ

Rosja, rubel, 1888 АГ

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:05:40
331930
Opis: Rosja - Aleksander III (1881–1894), rubel, 1888 АГ, Petersburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 71, Kazakov 688

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 188

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  290 zł
5)  280 zł
6)  190 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  110 zł
11)  100 zł
12)  85 zł
13)  80 zł