Rosja, 5 kopiejek, 1786 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1786 KM

Rosja, 5 kopiejek, 1786 KM

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 22:02:40
331812
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), 5 kopiejek, 1786 KM, Suzun
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 791, Brekke 259, Diakov 542

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 149

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  185 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł