Niemcy, 1 marka, 1924 A

Niemcy, 1 marka, 1924 A

Niemcy, 1 marka, 1924 A

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:58:00
331854
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 1 marka, 1924 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie
Literatura: AKS 34, Jaeger 313

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 97

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  28 zł
4)  18 zł