Niemcy, 3 marki, 1927

Niemcy, 3 marki, 1927

Niemcy, 3 marki, 1927

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:57:40
331880
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1927, Berlin, 1000-lecie miasta Nordhausen / 1000 Jahre Nordhausen
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: AKS 76, Jaeger 327

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 204

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  490 zł
7)  480 zł
8)  450 zł