Niemcy, 1 rupia, 1908 J

Niemcy, 1 rupia, 1908 J

Niemcy, 1 rupia, 1908 J

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:57:20
331836
Opis: Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1 rupia, 1908 J, Hamburg
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "917", subtelna patyna
Literatura: AKS 619, KM10

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 188

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  170 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  110 zł
11)  105 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł
15)  85 zł
16)  80 zł