Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:49:20
329760
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto, 32 szylingi, 1808 HSK, Hamburg
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 18.23 g, miejscowa ciemna patyna na awersie
Literatura: AKS 12, Gaedechens 655, KM 238

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 159

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  210 zł