Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:49:00
331877
Opis: Niemcy - Brema – miasto, talar, 1865 B, Hanower
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalnie przetarty, subtelna patyna, bardzo ładny
Literatura: AKS 16, Davenport 628, Thun 126

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 185

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł