Niemcy, talar, 1541

Rozpoczęcie: 11-10-2021 18:00
Zakończenie: 21-10-2021 21:48:40
Niemcy, talar, 1541

Niemcy, talar, 1541

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:48:40
331866
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Frankonia - Jerzy z Ansbach i Albrecht Młodszy z Bayreuth (1536–1543), talar, 1541, Schwabach, Aw: Popiersia zwrócone vis a vis, w otoku napis, Rw: Ozdobny krzyż i tarcze herbowe, napis wokoło
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.86 g, niewielkie graffiti na awersie, delikatne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Davenport 8967, Schrötter 661, Slg. Wilmersdörffer 445

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 195