Austria, talar, 1759

Austria, talar, 1759

Austria, talar, 1759

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:44:00
331958
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Zygmunt Krzysztof graf Schrattenbach (1753–1771), talar, 1759, Salzburg, sygnatura MK pod popiersiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.95 g
Literatura: Davenport 1251, Probszt 2278, Zöttl 2974

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 163

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  480 zł
7)  460 zł
8)  410 zł
9)  390 zł
10)  380 zł
11)  360 zł