Austria, talar, 1618

Austria, talar, 1618

Austria, talar, 1618

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:40:00
331955
Opis: Austria - arcyksiążę Maksymilian III (1602–1618), talar, 1618, Hall
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 28.97 g, naturalne defekty mennicze krążka, patyna
Literatura: Davenport 3324, M.-T. 416 var.

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 289

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  720 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  620 zł
7)  480 zł
8)  430 zł
9)  400 zł
10)  390 zł
11)  380 zł
12)  370 zł
13)  360 zł