Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1539

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:39:00
331607
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1539, Królewiec, końcówka legendy rewersu PRVSS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczony, patyna
Literatura: Kop. 3780, Slg. Marienburg 1169, Voss. 1359

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 108

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  44 zł
7)  32 zł
8)  28 zł
9)  24 zł