Pomorze, talar, 1633

Pomorze, talar, 1633

Pomorze, talar, 1633

Cena wylicytowana: 6 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:34:20
331975
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Bogusław XIV (1620–1625), talar, 1633, Szczecin, Aw: Popiersie i napis wokoło BOISLAVS XIV D G DVX S P C ET V P R (brak litery G w imieniu księcia), data i napisy w otoku, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło EP CAM CO GVTZK TER LEOB ET BV DOM, moneta z tytułem biskupa kamieńskiego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.64 g, minimalna wada blachy, ciemna patyna
Literatura: Davenport 7282, Hildisch 323, Olding 217a

Cena końcowa: 6 600 zł
Cena wywoławcza: 4 500 zł
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Ilość odsłon: 393

1)  6 600 zł
2)  6 600 zł
3)  6 200 zł
4)  6 000 zł
5)  5 800 zł
6)  4 600 zł