Pomorze, talar, 1631

Pomorze, talar, 1631

Pomorze, talar, 1631

Cena wylicytowana: 6 800 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:34:00
331974
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Bogusław XIV (1620–1625), talar, 1631, Szczecin, Aw: Popiersie księcia w prawo i napis BOGISLAVS XIV D G DVX STE PO CAS E V P R; Rw: Gryf z mieczem w owalnej tarczy, wokoło EP CAM CO GVTZK TER LEOB E B D
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.90 g, nieco niedobity, ciemna patyna
Literatura: Dav. 7273, Hildisch 317, Olding 213, Slg Hahn 1311, Slg Pogge 1061

Cena końcowa: 6 800 zł
Cena wywoławcza: 4 500 zł
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Ilość odsłon: 404

1)  6 800 zł
2)  6 600 zł
3)  6 200 zł
4)  5 000 zł