Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Polska, 1.000 złotych, 1987

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:31:20
331672
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1987, Warszawa, Miasto Wrocław /WRATISLAVIA/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 24.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w czerwonym pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz P491a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 111

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  55 zł