Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:30:20
331669
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1980, Warszawa, Bolesław I Chrobry (992–1025)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 12.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP
Literatura: Parchimowicz 310

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 103

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  125 zł