Polska, 200 złotych, 1979
Polska, 200 złotych, 1979
Cena wylicytowana: 260 zł
331668
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1979, Warszawa, Mieszko I (960–992) |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby '750', nakład 12.150 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim pudełku NBP |
Parchimowicz 307 |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 148
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 240 zł
4) 220 zł
5) 200 zł
6) 125 zł
min |