Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:21:40
331973
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękna moneta w pudełku NGC nr 6141474-014 z oceną MS63
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 858

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  960 zł
4)  780 zł
5)  760 zł
6)  680 zł
7)  660 zł
8)  640 zł
9)  620 zł
10)  500 zł
11)  410 zł
12)  380 zł
13)  360 zł
14)  350 zł
15)  340 zł
16)  320 zł
17)  310 zł
18)  290 zł
19)  270 zł
20)  260 zł
21)  250 zł
22)  240 zł