Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 MW

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 21-10-2021 21:19:00
331603
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 15 kopiejek = 1 złoty, 1835 MW, Warszawa, bez kropki po cyfrach roku, cyfra 6 w napisie otokowym 60 3/4 zwykła
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 1165, Kuriański Z1W35.2.a, Plage 403

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 188

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  44 zł
10)  42 zł
11)  38 zł